Els resultats!

Aquest any s’han fet 28 jocs durant el cap de setmana de la Game Jam Barcelona @ UPC 2017!

Voleu conèixer-los? Aquí teniu la llista: Mireu-los aquí!

A sota teniu la taula amb els resultats:

 GráficosAudioJugabilidadInnovaciónTemaGeneralMedia
What the hellyfish!?4,10524,15794,33333,68424,26314,42104,1608
WAVES - They helped bugs to avoid death and embrace party4,11113,33333,88894,88894,38894,27784,1481
Wrath of Cuteulhu4,33333,44444,27783,38894,05564,22223,9537
The Radio Operator4,10523,36843,65794,13164,26314,05263,9298
Wave Simulator 2017: Contemplative Edition3,352933,23534,47064,58823,82353,7451
Ultimate Rampage Stadium Survival3,22222,94443,833344,2543,7083
Llama Waves4,21053,34213,523,21053,73683,3333
Harbor of Light3,39472,34213,52633,65793,28953,68423,3158
Wave Collector2,63163,05263,15793,368443,47373,2807
Houston, we have a problem22,16673,444444,16673,55563,2222
Wave goodbye, monster4,26312,21052,78952,57893,94743,31583,1842
DeathBall2,94741,92103,47373,78952,97373,73683,1403
WAV-R3,16672,88893,16673,05563,16673,33333,1296
DJ Dedgrandma3,253,852,752,3753,253,353,1375
Rolling'n'Trolling3,26311,47063,84213,42102,94743,63163,0960
(((RadioWave)))3,29413,35292,47062,64703,58823,11763,0784
Wild Wild West3,16673,52,94442,61113,05563,16673,0741
A Wizard Weaver3,21052,47373,94742,10533,21053,36843,0526
Koi Pond4,22222,41661,38892,58333,58332,97222,8611
Into the Dead Zone3,60532,10532,78952,71052,73682,94742,8158
GravWave2,7752,452,9752,4252,4252,952,6667
Gute?2,89472,15792,15792,57892,60522,52,4824
Hexaship1,47371,52,26312,63162,21052,23682,0526
Audiomancer
Nenuf Artventures
Rising Sound
Sapling
Shout to Kill

Volem donar-li l’enhorabona a Wrath of Cuteulhu  pels millors gràfics, a Wave Simulator 2017: Contemplative Edition per la major relació amb el tema, i a WAVES per l’experiència més innovadora.

Finalment, el joc amb el millor so, la millor jugabilitat i la millor puntuació general és…

¡¡“What the hellyfish!?”!!

Des de l’organització, si teniu suggeriments o comentaris en com podem millorar l’experiència per a tots vosaltres, si us plau digueu-nos-ho!

Moltes gràcies per unir-vos a nosaltres en aquest cap de setmana i esperem que ho hagueu passat genial fent jocs amb nosaltres. Esperem tornar-vos a veure l’any que ve!

 

Similar Articles

Normativa 2012 Tot participant haurà d’acceptar la següent normativa per inscriure-se: – Per recollir l’acreditació de l’esdeveniment, s’ha de presentar el DNI. – L’acreditació ha de romandre visible. –
Fotos i xarxes socials Aquest any a la Global Game Jam han participat més de 36.000 persones, a 93 països, on han realitzat quasi 6800 jocs! Podeu llegir més sobre aquesta informació
L’equip es presenta! Bones a tothom! S’apropa la data de la Global Game Jam 2013 i l’equip està molt enfeinat amb els preparatius previs per a que pogueu participar i
Normativa 2014 Tot participant haurà d’acceptar la següent normativa per inscriure-se: Per recollir l’acreditació de l’esdeveniment, s’ha de presentar el DNI. L’acreditació ha de romandre visible. L’organització es reserva
Game Jam Barcelona 2013 Bones a tots! Aquest 2013, per a que pogueu participar a la Global Game Jam, repetim com a organitzadors de la Game Jam Barcelona. Estem agafant embranzida
¡Demà comença la Jam! ... Demà divendres comença la Game Jam Barcelona 2012 que tindrà lloc a la Facultat de Matemàtiques i Estadística de la UPC. A Com arribar teniu l’adreça i
100 de 100 inscrits! Ja tenim 100 jammers registrats! Si ja us heu inscrit, assegureu-vos d’haver pagat o poseu-vos en contacte amb nosaltres si no ho podeu fer des de la web. No voleu perdre
Inscriu-te a la Game Jam ... Tenim 50 places per les persones que arribin primeres. Per 15€ podràs gaudir de la primera Game Jam que es fa a Barcelona! Inscriu-te fent clic aquí!
Fotografíes Game Jam Bar... A tots els participants de la Game Jam Barcelona 2014 i a tota la gent que ens ha brindat el seu suport: moltes gràcies, aquest esdeveniment ha
Inscriu-te a la Game Jam ... Ja queda poc per la Game Jam Barcelona 2015! Pots inscriure’t des de la nostra pàgina web. Un cop confirmada la teva inscripció, només necessitaràs venir a l’esdeveniment