Els resultats!

Aquest any s’han fet 28 jocs durant el cap de setmana de la Game Jam Barcelona @ UPC 2017!

Voleu conèixer-los? Aquí teniu la llista: Mireu-los aquí!

A sota teniu la taula amb els resultats:

 GráficosAudioJugabilidadInnovaciónTemaGeneralMedia
What the hellyfish!?4,10524,15794,33333,68424,26314,42104,1608
WAVES - They helped bugs to avoid death and embrace party4,11113,33333,88894,88894,38894,27784,1481
Wrath of Cuteulhu4,33333,44444,27783,38894,05564,22223,9537
The Radio Operator4,10523,36843,65794,13164,26314,05263,9298
Wave Simulator 2017: Contemplative Edition3,352933,23534,47064,58823,82353,7451
Ultimate Rampage Stadium Survival3,22222,94443,833344,2543,7083
Llama Waves4,21053,34213,523,21053,73683,3333
Harbor of Light3,39472,34213,52633,65793,28953,68423,3158
Wave Collector2,63163,05263,15793,368443,47373,2807
Houston, we have a problem22,16673,444444,16673,55563,2222
Wave goodbye, monster4,26312,21052,78952,57893,94743,31583,1842
DeathBall2,94741,92103,47373,78952,97373,73683,1403
WAV-R3,16672,88893,16673,05563,16673,33333,1296
DJ Dedgrandma3,253,852,752,3753,253,353,1375
Rolling'n'Trolling3,26311,47063,84213,42102,94743,63163,0960
(((RadioWave)))3,29413,35292,47062,64703,58823,11763,0784
Wild Wild West3,16673,52,94442,61113,05563,16673,0741
A Wizard Weaver3,21052,47373,94742,10533,21053,36843,0526
Koi Pond4,22222,41661,38892,58333,58332,97222,8611
Into the Dead Zone3,60532,10532,78952,71052,73682,94742,8158
GravWave2,7752,452,9752,4252,4252,952,6667
Gute?2,89472,15792,15792,57892,60522,52,4824
Hexaship1,47371,52,26312,63162,21052,23682,0526
Audiomancer
Nenuf Artventures
Rising Sound
Sapling
Shout to Kill

Volem donar-li l’enhorabona a Wrath of Cuteulhu  pels millors gràfics, a Wave Simulator 2017: Contemplative Edition per la major relació amb el tema, i a WAVES per l’experiència més innovadora.

Finalment, el joc amb el millor so, la millor jugabilitat i la millor puntuació general és…

¡¡“What the hellyfish!?”!!

Des de l’organització, si teniu suggeriments o comentaris en com podem millorar l’experiència per a tots vosaltres, si us plau digueu-nos-ho!

Moltes gràcies per unir-vos a nosaltres en aquest cap de setmana i esperem que ho hagueu passat genial fent jocs amb nosaltres. Esperem tornar-vos a veure l’any que ve!

 

Similar Articles

Diversificadors per a la ... Tenim una bona notícia i una mala notícia: Els diversificadors per a la GGJ 2016 ja són públics! Mireu-los aquí: http://globalgamejam.org/news/ggj16-diversifiers-are La mala notícia és que no podem obrir
Presentacions finals de l... Degut a que s’apropa el final d’aquest gran esdeveniment i que hi ha molts grups que presentaran, des de l’organització s’ha decidit prendre les següents mesures per
100 de 100 inscrits! Ja tenim 100 jammers registrats! Si ja us heu inscrit, assegureu-vos d’haver pagat o poseu-vos en contacte amb nosaltres si no ho podeu fer des de la web. No voleu perdre
Preparant la propera Game... Hola a tots! Queda molt poc per a que comenci la Game Jam Barcelona @ UPC 2018! Igual que vosaltres, tenim moltes ganes de passar tot el
Objectes perduts Després de fer neteja de la sala, hem trobat un carregador de MAC, un carregador xiaomi i una dessuadora. Si us plau contacteu amb nosaltres si trobeu
Classificació GJB 2011 Una mica enrederit però després d’una fantàstica Game Jam Barcelona 2011 així va quedar els nostres rankings: Classificació 1. – Gowgow 2. – Lights out! 3. –
Game Jam Barcelona 2014 Molt bones! Com cada any, VGAFIB organitza la Game Jam Barcelona 2014 i ja hem obert les inscripcions! Anirem avisant de les noves en aquesta mateixa pàgina
Fi de la GJB@UPC 2018 i r... ¡Bones a tots! El cap de setmana ha acabat i amb ell, la Game Jam Barcelona @ UPC 2018. S’han creat un total de 26 projectes, les
Game Jam Barcelona 2013 Bones a tots! Aquest 2013, per a que pogueu participar a la Global Game Jam, repetim com a organitzadors de la Game Jam Barcelona. Estem agafant embranzida
Obrim inscripcions Bones! Dintre de poc obrirem places per a la Game Jam Barcelona 2015, son poquetes o sigui que afanyeu-vos! Recommend on Facebook Buzz it up share via