Els resultats!

Aquest any s’han fet 28 jocs durant el cap de setmana de la Game Jam Barcelona @ UPC 2017!

Voleu conèixer-los? Aquí teniu la llista: Mireu-los aquí!

A sota teniu la taula amb els resultats:

 GráficosAudioJugabilidadInnovaciónTemaGeneralMedia
What the hellyfish!?4,10524,15794,33333,68424,26314,42104,1608
WAVES - They helped bugs to avoid death and embrace party4,11113,33333,88894,88894,38894,27784,1481
Wrath of Cuteulhu4,33333,44444,27783,38894,05564,22223,9537
The Radio Operator4,10523,36843,65794,13164,26314,05263,9298
Wave Simulator 2017: Contemplative Edition3,352933,23534,47064,58823,82353,7451
Ultimate Rampage Stadium Survival3,22222,94443,833344,2543,7083
Llama Waves4,21053,34213,523,21053,73683,3333
Harbor of Light3,39472,34213,52633,65793,28953,68423,3158
Wave Collector2,63163,05263,15793,368443,47373,2807
Houston, we have a problem22,16673,444444,16673,55563,2222
Wave goodbye, monster4,26312,21052,78952,57893,94743,31583,1842
DeathBall2,94741,92103,47373,78952,97373,73683,1403
WAV-R3,16672,88893,16673,05563,16673,33333,1296
DJ Dedgrandma3,253,852,752,3753,253,353,1375
Rolling'n'Trolling3,26311,47063,84213,42102,94743,63163,0960
(((RadioWave)))3,29413,35292,47062,64703,58823,11763,0784
Wild Wild West3,16673,52,94442,61113,05563,16673,0741
A Wizard Weaver3,21052,47373,94742,10533,21053,36843,0526
Koi Pond4,22222,41661,38892,58333,58332,97222,8611
Into the Dead Zone3,60532,10532,78952,71052,73682,94742,8158
GravWave2,7752,452,9752,4252,4252,952,6667
Gute?2,89472,15792,15792,57892,60522,52,4824
Hexaship1,47371,52,26312,63162,21052,23682,0526
Audiomancer
Nenuf Artventures
Rising Sound
Sapling
Shout to Kill

Volem donar-li l’enhorabona a Wrath of Cuteulhu  pels millors gràfics, a Wave Simulator 2017: Contemplative Edition per la major relació amb el tema, i a WAVES per l’experiència més innovadora.

Finalment, el joc amb el millor so, la millor jugabilitat i la millor puntuació general és…

¡¡“What the hellyfish!?”!!

Des de l’organització, si teniu suggeriments o comentaris en com podem millorar l’experiència per a tots vosaltres, si us plau digueu-nos-ho!

Moltes gràcies per unir-vos a nosaltres en aquest cap de setmana i esperem que ho hagueu passat genial fent jocs amb nosaltres. Esperem tornar-vos a veure l’any que ve!

 

Similar Articles

Ja hem obert la inscripci... La Game Jam Barcelona 2012 s’apropa i ara ja pots inscriure’t des de la nostra pàgina web. Recorda que amb la venta anticipada tindràs un 25% de
Y finalmente… ¿Nervios? ¿Curiosidad? Las votaciones de los juegos presentados a la Game Jam Barcelona 2012 han terminado y vamos a saber cuáles han sido los favoritos. Eso sí
Inscripcions tancades Degut a la alta participació a la Game Jam Barcelona d’aquest any, hem hagut de tancar inscripcions de moment per no saturar les instal·lacions. Estem buscant una
Informació útil Aquí teniu un mapa amb els llocs d’interés (supermercats, restaurants, …) més propers al Citilab: Mapa Recommend on Facebook Buzz it up share via Reddit Tumblr it
Game Jam Barcelona 2014 Molt bones! Com cada any, VGAFIB organitza la Game Jam Barcelona 2014 i ja hem obert les inscripcions! Anirem avisant de les noves en aquesta mateixa pàgina
La Game Jam Barcelona 201... La Game Jam Barcelona 2016 ja es aquí! Ja tenim a punt la Global Game Jam 2016! Hem estat treballant aquests últims mesos per portar-vos una nova
Tot just ha nascut: Game ... Hola, Benvingut a la pàgina de la Game Jam que es farà a Barcelona en conjunt amb la Global Game Jam. Tot i que ara per ara
¡Inscripcions obertes! Trobareu el formulari d’inscripció al següent enllaç: Inscriu-te!. El preu d’inscripció d’aquest any serà de 5€. Es destinarà a despeses derivades del lloguer de l’espai i fer
Preparant la propera Game... Hola a tots! Queda molt poc per a que comenci la Game Jam Barcelona @ UPC 2018! Igual que vosaltres, tenim moltes ganes de passar tot el
L’equip es presenta! Bones a tothom! S’apropa la data de la Global Game Jam 2013 i l’equip està molt enfeinat amb els preparatius previs per a que pogueu participar i