Els resultats!

Aquest any s’han fet 28 jocs durant el cap de setmana de la Game Jam Barcelona @ UPC 2017!

Voleu conèixer-los? Aquí teniu la llista: Mireu-los aquí!

A sota teniu la taula amb els resultats:

 GráficosAudioJugabilidadInnovaciónTemaGeneralMedia
What the hellyfish!?4,10524,15794,33333,68424,26314,42104,1608
WAVES - They helped bugs to avoid death and embrace party4,11113,33333,88894,88894,38894,27784,1481
Wrath of Cuteulhu4,33333,44444,27783,38894,05564,22223,9537
The Radio Operator4,10523,36843,65794,13164,26314,05263,9298
Wave Simulator 2017: Contemplative Edition3,352933,23534,47064,58823,82353,7451
Ultimate Rampage Stadium Survival3,22222,94443,833344,2543,7083
Llama Waves4,21053,34213,523,21053,73683,3333
Harbor of Light3,39472,34213,52633,65793,28953,68423,3158
Wave Collector2,63163,05263,15793,368443,47373,2807
Houston, we have a problem22,16673,444444,16673,55563,2222
Wave goodbye, monster4,26312,21052,78952,57893,94743,31583,1842
DeathBall2,94741,92103,47373,78952,97373,73683,1403
WAV-R3,16672,88893,16673,05563,16673,33333,1296
DJ Dedgrandma3,253,852,752,3753,253,353,1375
Rolling'n'Trolling3,26311,47063,84213,42102,94743,63163,0960
(((RadioWave)))3,29413,35292,47062,64703,58823,11763,0784
Wild Wild West3,16673,52,94442,61113,05563,16673,0741
A Wizard Weaver3,21052,47373,94742,10533,21053,36843,0526
Koi Pond4,22222,41661,38892,58333,58332,97222,8611
Into the Dead Zone3,60532,10532,78952,71052,73682,94742,8158
GravWave2,7752,452,9752,4252,4252,952,6667
Gute?2,89472,15792,15792,57892,60522,52,4824
Hexaship1,47371,52,26312,63162,21052,23682,0526
Audiomancer
Nenuf Artventures
Rising Sound
Sapling
Shout to Kill

Volem donar-li l’enhorabona a Wrath of Cuteulhu  pels millors gràfics, a Wave Simulator 2017: Contemplative Edition per la major relació amb el tema, i a WAVES per l’experiència més innovadora.

Finalment, el joc amb el millor so, la millor jugabilitat i la millor puntuació general és…

¡¡“What the hellyfish!?”!!

Des de l’organització, si teniu suggeriments o comentaris en com podem millorar l’experiència per a tots vosaltres, si us plau digueu-nos-ho!

Moltes gràcies per unir-vos a nosaltres en aquest cap de setmana i esperem que ho hagueu passat genial fent jocs amb nosaltres. Esperem tornar-vos a veure l’any que ve!

 

Similar Articles

Tot just ha nascut: Game ... Hola, Benvingut a la pàgina de la Game Jam que es farà a Barcelona en conjunt amb la Global Game Jam. Tot i que ara per ara
Fi de la GJB@UPC 2018 i r... ¡Bones a tots! El cap de setmana ha acabat i amb ell, la Game Jam Barcelona @ UPC 2018. S’han creat un total de 26 projectes, les
Els resultats! Aquest any s’han fet 28 jocs durant el cap de setmana de la Game Jam Barcelona @ UPC 2017! Voleu conèixer-los? Aquí teniu la llista: Mireu-los aquí!
Resultats!!! Ja tenim els resultats de la Game Jam Barcelona 2015, els podeu veure aquí. Volem felicitar especialment a Acampa como puedas per el millor joc, a A
Obertes les inscripcions ... Ja us podeu inscriure a la Game Jam Barcelona 2016! Trobareu el formulari d’inscripció al següent enllaç: Gràcies a la col·laboració del Citilab, el preu d’inscripció d’aquest
Normativa 2014 Tot participant haurà d’acceptar la següent normativa per inscriure-se: Per recollir l’acreditació de l’esdeveniment, s’ha de presentar el DNI. L’acreditació ha de romandre visible. L’organització es reserva
Y finalmente… ¿Nervios? ¿Curiosidad? Las votaciones de los juegos presentados a la Game Jam Barcelona 2012 han terminado y vamos a saber cuáles han sido los favoritos. Eso sí
¡Demà comença la Jam! ... Demà divendres comença la Game Jam Barcelona 2012 que tindrà lloc a la Facultat de Matemàtiques i Estadística de la UPC. A Com arribar teniu l’adreça i
Informació útil Aquí teniu un mapa amb els llocs d’interés (supermercats, restaurants, …) més propers al Citilab: Mapa Recommend on Facebook Buzz it up share via Reddit Tumblr it
Preparant la propera Game... Hola a tots! Queda molt poc per a que comenci la Game Jam Barcelona @ UPC 2018! Igual que vosaltres, tenim moltes ganes de passar tot el