Els resultats!

Aquest any s’han fet 28 jocs durant el cap de setmana de la Game Jam Barcelona @ UPC 2017!

Voleu conèixer-los? Aquí teniu la llista: Mireu-los aquí!

A sota teniu la taula amb els resultats:

 GráficosAudioJugabilidadInnovaciónTemaGeneralMedia
What the hellyfish!?4,10524,15794,33333,68424,26314,42104,1608
WAVES - They helped bugs to avoid death and embrace party4,11113,33333,88894,88894,38894,27784,1481
Wrath of Cuteulhu4,33333,44444,27783,38894,05564,22223,9537
The Radio Operator4,10523,36843,65794,13164,26314,05263,9298
Wave Simulator 2017: Contemplative Edition3,352933,23534,47064,58823,82353,7451
Ultimate Rampage Stadium Survival3,22222,94443,833344,2543,7083
Llama Waves4,21053,34213,523,21053,73683,3333
Harbor of Light3,39472,34213,52633,65793,28953,68423,3158
Wave Collector2,63163,05263,15793,368443,47373,2807
Houston, we have a problem22,16673,444444,16673,55563,2222
Wave goodbye, monster4,26312,21052,78952,57893,94743,31583,1842
DeathBall2,94741,92103,47373,78952,97373,73683,1403
WAV-R3,16672,88893,16673,05563,16673,33333,1296
DJ Dedgrandma3,253,852,752,3753,253,353,1375
Rolling'n'Trolling3,26311,47063,84213,42102,94743,63163,0960
(((RadioWave)))3,29413,35292,47062,64703,58823,11763,0784
Wild Wild West3,16673,52,94442,61113,05563,16673,0741
A Wizard Weaver3,21052,47373,94742,10533,21053,36843,0526
Koi Pond4,22222,41661,38892,58333,58332,97222,8611
Into the Dead Zone3,60532,10532,78952,71052,73682,94742,8158
GravWave2,7752,452,9752,4252,4252,952,6667
Gute?2,89472,15792,15792,57892,60522,52,4824
Hexaship1,47371,52,26312,63162,21052,23682,0526
Audiomancer
Nenuf Artventures
Rising Sound
Sapling
Shout to Kill

Volem donar-li l’enhorabona a Wrath of Cuteulhu  pels millors gràfics, a Wave Simulator 2017: Contemplative Edition per la major relació amb el tema, i a WAVES per l’experiència més innovadora.

Finalment, el joc amb el millor so, la millor jugabilitat i la millor puntuació general és…

¡¡“What the hellyfish!?”!!

Des de l’organització, si teniu suggeriments o comentaris en com podem millorar l’experiència per a tots vosaltres, si us plau digueu-nos-ho!

Moltes gràcies per unir-vos a nosaltres en aquest cap de setmana i esperem que ho hagueu passat genial fent jocs amb nosaltres. Esperem tornar-vos a veure l’any que ve!

 

Similar Articles

La Jam és a punt de come... Preparats per començar la Jam? A les 3h de la tarda avui comença el check-in, i a les 5 s’anuncia el tema de la Global Game Jam
Les inscripcions s’... ¡Hola a tots! Les inscripcions per la Game Jam Barcelona @ UPC s’obriran el día 6 de gener de 2019. Aquest any el preu serà de 5
Sala Àgora – Campu... Bon dia a tothom! Us informem que la Game Jam Barcelona 2015 tindrà lloc a la Sala Àgora del Campus Nord de la UPC La Sala Àgora és
Preparats? Demà ja és l... Ja han passat 12 mesos des de l’última Barcelona Game Jam. Ha arribat l’hora de començar una nova edició! Demà, a partir de les 13:00h, tots els
Preparant la propera Game... Hola a tots! Queda molt poc per a que comenci la Game Jam Barcelona @ UPC 2018! Igual que vosaltres, tenim moltes ganes de passar tot el
¡Inscripcions obertes! Trobareu el formulari d’inscripció al següent enllaç: Inscriu-te!. El preu d’inscripció d’aquest any serà de 5€. Es destinarà a despeses derivades del lloguer de l’espai i fer
Obrim inscripcions Bones! Dintre de poc obrirem places per a la Game Jam Barcelona 2015, son poquetes o sigui que afanyeu-vos! Recommend on Facebook Buzz it up share via
¡Gracias! El fin de semana pasó y esperamos que por encima de todo lo hayáis pasado bien, aprendido, conocido gente y disfrutado haciendo lo que más os gusta:
Global Game Jam 2014 Ràd... La GGJ farà streaming de la seva ràdio, perfecte per als jammers als que els hi agradi escoltar música mentre programen, dissenyen, etc. Posarem el link al
Game Jam Barcelona 2014 Molt bones! Com cada any, VGAFIB organitza la Game Jam Barcelona 2014 i ja hem obert les inscripcions! Anirem avisant de les noves en aquesta mateixa pàgina